New Jersey

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida New Jersey kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks New Jersey

New JersNew Jersey riik Ameerika Ühendriigid, mis asub riigi kirdeosas (Middle Atlantic); piirneb see New Yorgi osariigi kirdeosaga, Atlandi ookeani ida pool, Delaware lõunaosas, Pennsylvania lääne ja loode poole. Hudsoni jõgi moodustab osa kirdepiirist, Delaware'i jõgi ja sama nime all olev laht, mis tähistab lõuna- ja loode piiri. Ameerika Ühendriigid, mis asuvad riigi kirdeosas (Middle Atlantic); piirneb see New Yorgi osariigi kirdeosaga, Atlandi ookeani ida pool, Delaware lõunaosas, Pennsylvania lääne ja loode poole. Hudsoni jõgi moodustab osa kirdepiirist, Delaware'i jõest ja homonüümsest lahemärgist lõunapoolse ja loode piiri.
Sa ei ole kindel, kas see on huvitav koht, kus jahipidamine kinnisvara müügist New Jersey, kuid kui sa vaatad meie kirjeldust, kinnisvaraturu ülevaadet, siis võiksite sellest mõista.

New Jersey on Kirde-Ameerika Ühendriigid, umbes 130 miili kaugusel Atlandi ookeani rannikust. Pealinnas on Trenton, kuid elanike suurimad linnad on Newark ja Jersey City. Liberty Cityis, kus asub Liberty'i looduspark, kust praamid lähevad lähedalasuva Ellise saare juurde, on ajalooline immigratsiooni muuseum ja Ikoonika Vabadusstaat.

Kevadel on kinnisvaraturg jõudnud heale tasemele ja kuna 2017. aastal on varud tihedad ja eluasemehinnad on tugevad. Uute maksude ebamäärasus ja ettemakstud kinnisvara mahaarvatamine nõudsid, et mõned müüjad leiaksid, kuidas oodata piiratud pakkumist, ja palus New Jersey kodu ostjatel küsida, kas leevendust on näha.
Siin on 4 New Jersey kinnisvara suundumust, et teada saada, kas otsite 2018. aastal New Jersey kinnisvara müügiks.

Hiljutised maksude muutused hoiavad kinnisvara müüjaid New Jersey kõrval.

New Jersey omab kõrgeimat kinnisvara maksumäära või keskmist elamuehituse summat, mida tegelikult makstakse protsendi ulatuses kodu väärtusest.

Uus-Jersey müügitehingute hinnad tõusevad jätkuvalt.
Vähendatud inventuur toetab koduriike New Jersey's. Varasem nõudlus kevadeturu järele 2018. aastal näitab suurt nõudlust kodude järele, kaks jõulise kasvu ja tervisliku tööturuga.

Ehkki hüpoteeklaenude intressimäärad peaksid 2018. aastal suurenema, on need ajalooliselt madalad. 30-aastaste fikseeritud hüpoteekide praegused määrad on umbes 4,5.

Trentoni riigi ja maakonna pealinn on hiiglaslikus ärkamisperioodil. Viimaste aastate laialdane taaselustamine ja uus kasv on aidanud kaasa selle väljakujunemisele kui suur kaubandus- ja valitsuskeskus ning ideaalne koht, kus saate hakata otsima kinnisvara müügiks New Jersey linnas. Mitmesuguseid linnaosasid pakub arvukalt elamispinnavõimalusi ja paljud on huvitatud kummalisest vanast majast, mis on saadaval mõõduka hinnaga.

Maksusoodustused ja tugeva naabruse tugiorganisatsioonid julgustavad seda suundumust uuendusteks. Trenton pakub suurepärast vara müügiks New Jersey's, aga ka väga häid koole ja kultuuriteenuste ülevoolu, alates sümfoonia-teatrist kuni maailmatasemel muuseumide juurde.

  •  
    Liikumine New Jersey. Ekspatria ja elab New Jersey'is

        New Jersey: üks sihtkohtadest, kus on „hull kultuuriline identiteet, see on Ameerika Ühendriikide kõige tihedamalt asustatud riik. Kõige tihedamini asustatud linn, Newark, oma 500 000 elanikuga, on võimaldanud sellel riigil saada "Garden State" hüüdnimi. Tunnistage seda: olete tihti tah ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 34366

Müük Muu (elamud), New Jersey, Bergen County, Hasbrouck Heights, 27 Division Ave

439,734.23EUR
Müük
Muu (elamud)

175.59 m²
Ilus 4-magamistoaga 3 vanni kodus suurepärases perekonna naabruses, vaid mõne kilomeetri kaugusel NYC-st. Ideaalis asub väga vaikne ja soovitav tänav....
Cod. 3489

Müük Villa, New Jersey, Newark, Newark, Newark

2,769,979.41EUR
Müük
Villa

390 m²
Müük, tõkestamata lai Bay
UNAVAILABLE
Cod. 3488

Müük Villa, New Jersey, Trenton, Trenton, Trenton

5,102,002.62EUR
Müük
Villa

547 m²
Müügiks
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB